Rakvere trummigrupi juhendaja Anne Tipner- Torn annab teada:

Alustame täiesti uue grupiga! Liituda võivad kõik, kes tunnevad, et tahaksid seda suurt ja lihtsat pilli proovida ja sealjuures rõõmu tunda ja midagi uut kogeda ja õppida! Oodatud on nii mehed kui naised. Muusikaga seotud õpingud pole absoluutselt vajalikud ega isegi soovitavad.
Djembe aitab ennast väljendada ja maailma rütme tunnetada. Rütmi tegemine on protsess ja selle protsessi käigus ei saa Sa muretseda tuleviku pärast või olla mõtetega minevikus. Rütmiga tegelemine on alati maagia. Mängimise protsessi käigus kaovad paljud haigused ja ebakõlad inimese kehast. Massaazi saavad peopesed, mis on seotud keha kõikide organitega. Aja jooksul areneb nii aju kui käelised oskused.
Alustame väga lihtsalt ja tunnid on kõikidele jõukohased. Koha peal on olemas 7 suurt trummi. Kui Sul on kodus enda oma, võta kaasa. Siis harjud oma trummiga kohe algusest peale ja saate headeks sõpradeks!
Grupp on väike- maksimaalselt 8 rõõmsat mängijat ja kuutasu 22 EUR.
Avame uue alguse rühma, kui registreerunud on vähemalt 3 inimest. Selle pärast kirjuta julgesti, et endale koht tagada!!!
Õpetaja Anne Tipner- Torn. Meiliaadress annetipner@gmail.com, tel. 56453219, https://seljateraapiad.wixsite.com/seljajaam