Selle aasta esimene Salaaia kontsert  – 20. juulil esineb

Hälis Rünk!

 

Romantiline kontsert ühes aias, mis sel korral asub Rakvere linna piirist 4 km väljaspool. Karta pole midagi, sest suveõhtud on valged ja kellel transporti või autoga kaaslast pole, saab tulla kontserdile rattaga.
Teretulnud on ka pered, sest enne kontserti ja ka vahepalana saab tutvuda selles salaaias elavate loomadega.

Seekordseks Salaaia kontserdi esinejaks on Rakverest pärit Hälis Rünk, kes üllatab kõiki, kel on võimalust tema võimast häält kuulda.

Hälis tutvustab ennast nii: “Lõpetasin selle aasta juunis Georg Otsa nimelise muusikakooli klassikalise laulu erialal. Sügisest jätkan lauluõpinguid Šotimaa Kuninglikus Konservatooriumis, kus astun bakalaureuse õppesse. Klassikaline laul ei olnud minu esmane valik Georg Otsa kooli sisse astudes, mind ennast oleks paelunud pop-jazz laul, kuid minu häälematerjali järgi suunati mind pigem klassikalise vokaali poole. Ma olin sellel erialal tõeline algaja ning kolme aasta jooksul olen ma õppinud klassikalist laulu armastama. Siiski on pop-jazz jäänud minu hobiks ja heaks eneseväljendusvahendiks. Minu sooviks on need kaks stiili omavahel harmoneeruma panna ning pakkuda kuulajale vaheldusrikast ning huvitavat repertuaari, kus ühel õhtul kõlab nii klassika, jazz, pop ja kes teab, ehk enamatki!”

Nagu ikka, tuleb registreerimiseks saata sõnum Salaaia kontserdite lehe (mitte kindla ürituse lehe) sõnumitesse. Nt. 20.07 Hälis Rünk, 2 kohta. Uue lahendusena pakume ka registreerimist e-maili teel. Saada email aadressile: kultuurikeskus@rakvere.ee. Kirja pealkirjaks aga soov: Salaaia kontserdid, 20. august Hälis Rünk ja nt 2 kohta.
Ürituse päeval, ehk 20.07 saate oma sõnumile(või kirjale) vastuse koos täpse infoga toimumiskoha kohta.

Hälis esineb tasuta, kuid sooja südamega inimesed saavad toetada tema sügisel algavaid õpinguid Šotimaa Kuninglikus Konservatooriumis.

PS! Vihma korral on kontsert katusega kaetud. Võta igaks juhuks soe pleed kaasa!
Seekordse kontserdi kodukohvikus pakutakse Epp Kolbergi (Kodudeli OÜ) toite.